آشو

آشو

آشو از تولیدکنندگان موفق سرویس خواب های نوجوان و کودک در انواع مدل های متفاوت و گوناگون است. این شرکت از سال ۱۳۸۵ آغاز به کار کرده است و در طی گذشت سالیان، با بهره برداری از ماشین آلات مدرن و نیروی انسانی قوی، توانسته طرح های زیبا و به روز، از مدل های سرویس خواب را برای مشتریان گرامی تهیه و ارائه نماید.

سرویس خواب مدل انزو آشو

زمانی که قصد داریم اتاق فرزند خود را بچینیم، بی شک اولین موردی که اقدام به خرید آن خواهیم کرد، سرویس خواب است. امروزه شرکت های زیادی اقدام به تولید سرویس خواب می‌کنند، اما در زمان خرید باید نهایت دقت خود را داشته باشید که سرویس خوابی که تهیه می کنید، از جنسی عالی و متریالی مرغوب ساخته شده باشد. از شرکت های معتبر تولید لوازم چوبی آشو است، که طرح های گوناگونی از سرویس خواب نوجوان را داراست. این شرکت همچنین از متریالی عالی برای تولید لوازم چوب خود استفاده می کند.

اگر شما سرویس خواب نوجوان مدل انزو را انتخاب کردید، بی شک باید گفت که سلیقه شما حرف ندارد. سرویس خواب انزو یک مجموعه ی بی نظیر و زیبا از لوازم خواب است که شرکت آشو اقدام به تهیه و تولید آن نموده است. تخت خواب نوجوان، آینه کنسول، پاتختی، کمد دو درب لباس، میز مطالعه، دراور و ویترین، لوازم مدل انزو سرویس خواب از شرکت آشو هستند.

رنگ سرویس خواب مدل انزو آشو

آشو برای این مدل جذاب خود از رنگ سفید استفاده کرده است. همه می دانیم که بدون شک رقیبی برای رنگ سفید در آرامش بخش بودن وجود ندارد، انتخاب رنگ سفید برای این مجموعه توسط  آشو انتخابی بسیار هوشمندانه بوده است. زیرا این رنگ هم فضای بسیار زیبا در محیط اتاق به وجود می آورد و هم اتاق را بسیار بزرگتر نشان می دهد.

جنس سرویس خواب نوجوان انزو

آشو یکی از شرکت هایی است که در زمینه ی تولید لوازم چوبی فعالیت دارد. جنس این سرویس خواب نیز از چوب ساخته شده است. جنس چوبی از مزایای بسیاری برخوردار می باشد، چوب علاوه بر زیبایی که همه ی ما از آن مطلع هستیم، از حس صمیمیت بی نظیری نیز برخوردار است.

در دیزاین و چیدمان سرویس خواب دقت زیادی کنید، زیرا یک چیدمان اصولی و طبق قاعده، می تواند جلوه و زیبایی سرویس خواب شما را چند برابر کند. یکی از مزایای عالی شرکت آشو نسبت به سایر شرکت های تولید کننده سرویس خواب، این است که شما با مراجعه به سایت آشو و انتخاب مدل سرویس خواب، می توانید چیدمان و دیزاین آن را هم مشاهده کنید. به عنوان مثال، در سایت آشو در قسمتی که می خواهید سرویس خواب انزو را مشاهده کنید، چند نمونه از چیدمان و دیزاین این مدل نیز نمایش داده شده است.

خدمات پس از فروش  آشو

آشو از موفق ترین شرکت ها در تولید و توزیع لوازم خواب است. آشو در جهت رعایت حقوق مشتریان و جلب رضایت آنها، بخش خدمات پس از فروش را راه‌اندازی کرده است. شما بعد از خریداری و برای بهره گیری از خدمات پس از فروش می توانید، با شماره های ۰۹۹۰۹۴۰۰۹۸۵ و ۰۲۶۳۲۵۶۵۵۶۸ تماس بگیرید.

نکات کاربردی در خرید سرویس خواب نوزاد چیست؟

۱_در خرید سرویس خواب نوزاد دقت فراوانی کنید، زیرا قرار است کودک شما برای مدتی از این لوازم استفاده کند و نباید جنس سرویس خواب ضعیف باشد.

۲_سعی کنید که سرویس خواب را از جنس چوبی تهیه کنید، زیرا جنس چوب هم زیبایی زیادی دارد و جنس آن برای نوزاد حساسیت زا نیست.

۳_ از خرید سرویس خواب های فرفروژه برای نوزادان و کودکان خودداری کنید. زیرا این مدل از سرویس خواب ها دارای لبه ها و گوشه های تیزی هستند و برای کودکان بسیار خطرناک می باشند و می تواند مشکل ساز شود.

۴_ رنگی را برای سرویس خواب نوزادان در نظر بگیرید که شاد و پرنشاط باشد و فضای اتاق را جذاب و زیبا کند.

۵_ سعی کنید برای خرید سرویس خواب نوزاد، ستی را انتخاب کنید که از فضای ذخیره سازی زیادی برخوردار باشد‌. زیرا کودکان و نوزادان، لوازم زیادی دارند و جهت جلوگیری از بهم ریختگی اتاق، باید از کمدها، دراورها و کشوهای زیادی استفاده شود.

۶_ حتما به استحکام سرویس خواب نوزاد دقت داشته باشید، از آن جهت که تخت خواب لق نزند و تکان نخورد و پیچ ها و بست ها محکم بسته شده باشند.

۷_به چیدمان اتاق خواب نوزاد خودتان دقت زیادی کنید. زیرا چیدمان و استفاده از تزیینات، اکسسوری ها، رنگ ها و پارچه های گوناگون، می تواند تاثیر مستقیمی در روحیه ی نوزاد داشته باشد.

۸_محل قرارگیری تخت نوزاد، نباید نزدیک درب وردی اتاق و یا زیر پنجره باشد.

کدام سرویس خواب برای نوزاد مناسب تر است؟ سرویس خواب ساده و یا سرویس خواب فانتزی؟

بیشتر خانواده ها برای نوزاد تازه متولد شده، به دنبال یک سرویس خواب فانتزی هستند؛ زیرا هم نمایی جذاب و کودکانه دارد و هم با روحیه و سلیقه ی کودکان سازگارتر است. از طرفی خرید یک سرویس خواب ساده نیز خریدی کاملا هوشمندانه است. زیرا سرویس خوابی ساده تا چند مدت مورد استفاده ی فرزند شما قرار می گیرد و به اصطلاح از مد نمی افتد؛ و در نتیجه از لحاظ اقتصادی نیز بصرفه تر است‌.

استفاده از لوازم مختلف در اتاق خواب نوزاد

والدین دوست دارند که علاوه بر خرید سرویس خواب، برای نوزاد خود انواع عروسک ها، اسباب بازی ها و وسایل بازی گوناگون را تهیه کنند. اما جز سرویس خواب که قلمی ضروری است و مورد استفاده قرار می گیرد؛ بهتر است از خرید لوازم اضافی خودداری کنید، و خرید وسایل بازی را به وقتی که کودکان بزرگتر شدند و توانایی بازی با این لوازم را دارند، موکول کنید. خرید انواع اسباب بازی در بدو تولد نوزاد و زمانی که احتیاجی به آنها ندارد، فقط باعث شلوغی و به هم ریخته به نظر رسیدن اتاق کودک شما خواهد شد.

تخت در سرویس خواب نوزاد؛ کشو دار یا بدون کشو

زمان خرید سرویس خواب و اجزای آن، این سوال برای والدین پیش می‌آید که آیا لازم است که تخت نوزاد را کشودار تهیه کرد؟ بهتر نیست تختی ساده بخریم؟

تخت کشودار، یک گزینه ی عالی و پر فایده برای استفاده نوزادان و همچنین مادران است. مادر می تواند تمامی وسایلی که مورد نیاز فرزندش است، در کشوهای تخت قرار داده و در مواقع لزوم آن به آنها دسترسی سریع داشته باشد. اگر میان دو مدل تخت ساده و یا کشودار گیر کرده اید، حتماً مورد کشودار را انتخاب کنید، تا فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار داشته باشید.

سرویس خواب نوزاد فلورز

شرکت آشو، تولید کننده ی انواع مدل های سرویس خواب برای کودکان و نوجوانان است. شما می توانید به راحتی در میان مدل‌های گوناگون سرویس خواب، طرحی را که مناسب سلیقه ی شماست، انتخاب و خریداری کنید. یکی از مدل های زیبا و جذاب برای سرویس خواب نوزادی که توسط  آشو تولید شده است، مدل فلورز می باشد که در ادامه به بحث و بررسی لوازم این مجموعه ی خواب خواهیم پرداخت.

لوازم سرویس خواب نوزاد طرح فلوزر شامل چه وسایلی می باشد؟

آشو برای این مدل سرویس خواب نوزاد، وسایل بسیار کاربردی و زیبا در نظر گرفته است، که شامل: تخته نرده دار دو کشو، کمد لباس دو درب، پاتختی سه کشو، دو عدد ویترین و مورد جالب دیگر، شلفی است که همراه سایر لوازم ارائه گردیده است.

۱_ تخت نوزاد فلورز

تختی که آشو برای این سرویس خواب طراحی کرده است، بسیار زیبا و کاربردی می باشد. این تخت مخصوص نوزاد و دارای نرده هایی است؛ نرده های این تخت، از فاصله ی استاندارد برخوردار می باشد و به هیچ عنوان برای کودک مشکل‌ساز نخواهد شد. از نکات جذاب این طرح از تخت، وجود دو کشو در گوشه ی تخت می باشد، که یک فضای ذخیره سازی عالی برای قرار دادن انواع لوازم نوزاد خواهد بود. وجود کشو در تخت نوزاد، یک مزیت و امتیاز عالی است.

۲_کمد دو درب فلورز

نوزاد کوچک شما در بدو ورودش به منزل، به لوازم و وسایل زیادی احتیاج خواهد داشت. برای جمع آوری این وسایل و طبقه‌بندی آنها، هیچ چیز مانند یک کمد بزرگ به کار نخواهد آمد. در سرویس خواب فلورز، یک کمد بزرگ دو درب وجود دارد که از فضای زیادی برخوردار است.

۳_شلف‌دیواری فلورز

از وسایل جالب و زیبای این ست، وجود یک شلف زیبا در آن است. این شلف دقیقاً هم مدل و همرنگ سایر لوازم سرویس خواب می باشد و نصب آن بر روی دیوار، فضای زیبایی را در اتاق به وجود خواهد آورد.

۴_پاتختی در سرویس خواب فلورز

پاتختی در این سرویس خواب دارای سه کشو است. پاتختی را می‌توانید در کنار تخت نوزاد خود قرار دهید و پوشک ، تب سنج، لباس ها، شیشه و سایر وسایل لوازم نوزاد را در آن قرار داده و به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

۴_ویترین در سرویس خواب فلورز

این طرح از سرویس خواب، دارای دو مدل ویترین است که تفاوت آنها در، درب آنها می باشد. آشو در طرح فلورز، یک مدل ویترین با درب و یک مدل ویترین بدون درب را ارائه کرده است، که هر کدام از آنها زیبایی خاص و منحصر به فرد خود را دارند و برای گذاشتن اسباب بازی و سایر لوازم کودک، به کار برده می شود.

رنگ سرویس خواب فلورز

شرکت آشو برای این طرح سرویس خواب نوزاد، رنگ سفید را در نظر گرفته است که بسیار زیباست. با توجه اینکه لوازم این سرویس خواب اندازه ی بزرگی دارند، می‌توان گفت که انتخاب این رنگ کاملاً هوشمندانه بوده و اصلاً فضای اشغال شده زیادی در اتاق نوزاد مشاهده نخواهد شد.

سرویس خواب براون نوجوان

نوجوانان، قشری از جامعه هستند که روحیه ی کاملا حساسی دارند و انتخاب لوازم اتاق آنها باید کاملاً هوشمندانه باشد. علاوه بر حساس بودن، در این دوره از زندگی افراد از سلیقه های متفاوت و گوناگونی برخوردارند. از سری لوازم اصلی چیدمان اتاق خواب، سرویس خواب آن است. این مورد برای اتاق نوجوان نیز صدق می‌کند. به شما توصیه می کنیم اگر قصد خرید سرویس خواب برای فرزند نوجوان خود را دارید، با ما همراه باشید.

سرویس خواب مدل براون

یکی از مدل های سرویس خوابی که آشو برای نوجوانان طراحی کرده است، مدل براون می باشد. این مدل یک طرح کلاسیک از سرویس خواب است، لوازم این ست بسیار کامل بوده و نیاز یک نوجوان را کاملاً رفع خواهد کرد. لوازم این سرویس خواب شامل: تخت، پاتختی، آینه کنسول، کتابخانه، دراور و میز مطالعه می باشد.

رنگ و سبک سرویس خواب مدل براون

 آشو برای این مدل از سرویس خواب نوجوان، رنگ قهوه ای را در نظر گرفته است، رنگی کاملاً با اصالت و زیبا. انتخاب رنگ قهوه ای در این سرویس شاید به دلیل سبک‌ کلاسیک این کار نیز باشد. وقتی تمام لوازم این ست در اتاق نوجوان چیده شود، شاهد زیبایی بی اندازه و نمای خاص آن خواهید شد. همچنین دقت کنید زمانی که این ست را برای اتاق فرزند خود خریداری می‌کنید، حتما در قسمت دیوارها و کف، از رنگ روشن استفاده نمایید. مثلاً رنگ کرم یا بژ و یا صدفی.

آیا لوازم سرویس خواب براون برای یک نوجوان کافی می باشد؟

صد در صد بله. این سرویس یک سرویس کامل و جادار است. مدل براون از آن دسته مدل‌هایی است که نیاز فرزند شما را طی چندین سال تامین خواهد کرد. مدل براون تمام لوازم مورد نیاز یک نوجوان، چه از لحاظ استراحت و چه از لحاظ فضای ذخیره سازی را برآورده خواهد کرد.

تخت مدل براون اشو

تخت مدل براون یک تخت زیبای یک نفره است، که در قسمت‌های تاج بالایی و پایین خود، از تزیین به روش لمسه کوبی برخوردار می باشد، که زیبایی این طرح را چندین برابر می‌کند. بدنه ی تخت به رنگ قهوه ای متوسط و لمس کوبی ها در رنگ کرم می باشند. این هارمونی رنگ ها، بین رنگ قهوه ای و کرم رنگی بسیار زیبا را در تخت به وجود آورده است.

آینه کنسول براون

این مدل از آینه کنسول تولید شده از  اشو را می توان به راحتی به جای میز توالت و میز آرایشی نیز استفاده کرد. یک نوجوان قطعاً به فضایی برای قرار دادن لوازم آرایشی و بهداشتی خود نیاز دارد. به علاوه بر روی آینه کنسول می‌توان لوازم تزئینی نیز قرار داد. کنسول مدل براون از چهار کشوی بزرگ و سه کشوی کوچک ساخته شده است، که فضای عالی برای قرار دادن هر وسیله ای می باشد.

پاتختی در سرویس خواب براون

پاتختی برای این مدل از سرویس خواب یک عدد تعبیه شده است. این پایتختی دارای دو کشو می باشد و در کنار تخت قرار داده می‌شود. پاتختی فضای عالی برای قرار دادن چراغ خواب، کتاب، آب و سایر لوازمی که در شب به آنها احتیاج است می باشد .

کتابخانه ویترینی

از لوازم جذاب در این ست خواب، وجود یک کتابخانه ی هم طرح کمد و تخت و .. است که قرار گیری آن در کنار سایر لوازم در اتاق خواب نوجوان بدون شک فضای زیبا را به وجود خواهد آورد. کتابخانه معمولاً برای چیدمان انواع کتاب مورد استفاده قرار می گیرد.

دراور ۵ کشو شرکت آشو

در مدل براون برای جمع‌آوری لباس ها، یک دراور پنج کشو و جادار در نظر گرفته است، که بسیار می‌تواند کاربردی باشد. این وسیله یک دراور جمع و جور است و جای زیادی را اشغال نخواهد کرد. به علاوه می توان از فضای روی دراور نیز برای گذاشتن لوازم تزئینی و اکسسوری، مانند گلدان و یا قاب عکس نیز استفاده کرد.

میز مطالعه سرویس خواب براون آشو

مدل براون دارای یک میز مطالعه ی عالی است. این میز را می‌توان به عنوان میز تحریر و میز کامپیوتر نیز استفاده کرد. میز کامپیوتر مدل براون بسیار زیبا و جادار است. در واقع برای این مدل، آشو یک میز معمولی را ارائه نداده است، بلکه این مدل، هم دارای کشو است، هم کمد و هم قفسه و در یک نگاه مجموعه عالی برای نوشتار و مطالعه می باشد.

سرویس خواب نوزاد مدل تدی شرکت آشو

نوزادی که تازه به دنیا می آید، نیاز به یک محیط آرامش بخش دارد. تهیه ی سرویس خواب برای نوزاد، دغدغه ی تمامی مادران و پدرانی است، که می‌خواهند صاحب فرزند شوند. والدین دوست دارند تا بهترین لوازم و وسیله ها را برای فرزند خود تهیه کنند. سرویس خواب نیز باید متناسب با روحیه و سن نوزاد شما باشد. شرکت آشو اقدام به تولید سرویس خواب نوزاد در طرح های متفاوت کرده است. یکی از این طرح‌ها، مدل تدی می باشد که  بسیار زیبا و لطیف برای استفاده نوزادان است.

سرویس خواب نوزاد تدی شرکت آشو و دیزاین اتاق

چشمانتان را ببندید و اتاقی را که برای نوزاد خود می خواهید آماده کنید را تصور کنید، سرویس خواب نوزاد به رنگ سفید و با طرح عروسک تدی، دیواره هایی کرم، خاکستری و یا رنگی گرم مانند نارنجی، فرش و کفپوش فانتزی، انواع اکسسوری های کودکانه و حتی عروسک های تدی در سایزهای مختلف؛قطعاً این ترکیب یک مجموعه ی زیبا را به وجود خواهد آورد. شرکت آشو، اقدام به تولید سرویس خواب نوزاد طرح تدی، که شخصیتی عروسکی و پرطرفدار در بین کودکان می باشد، کرده است.

سرویس خواب نوزاد طرح تدی، آیا برای نوزادان مناسب می باشد؟

اگر قصد خرید سرویس خواب برای نوزادتان را دارید، سرویس خواب تدی شرکت آشو یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب هاست. این سرویس خواب یک مجموعه ی کامل و زیبا برای نوزادان است، که تمامی لوازم مورد نیاز نوزاد شما را در خود جای داده است. سرویس خواب تدی از تخت، درآور و شلف، کمد لباس و ویترین تشکیل شده است.

تخت مدل تدی نوزاد

 آشو در این مجموعه ی خود برای تخت خواب، از یک طرح بسیار زیبا استفاده کرده است. این طرح علاوه بر زیبایی، بسیار کاربردی و جا دار می باشد. جالب است بدانید که این تخت، شش کشو در طرف چپ و قسمت پایینی خود دارد، که یک فضای ذخیره سازی عالی است‌. همچنین در کناره‌های این تخت، از نرده کشی استفاده شده است؛ فاصله بین نرده‌ها مطابق استاندارد می باشد.

دراور نوزاد طرح تدی

این دراور یک کمد جمع و جور و جادار است. در دراور نوزاد، شما می توانید تمامی لوازم کودک، از جمله پوشک، تب سنج، لباس، شیشه شیر، کفش، کیف و … را قرار دهید و آنها را در هر کشو طبقه بندی کنید. دراور نوزاد وسیله ای بسیار کاربردی در سرویس خواب نوزاد می باشد و اگر میخواهید که اتاق کودکتان همیشه مرتب باشد، حتما آن را تهیه نمایید.

کمد دو درب نوزاد

شرکت آشو برای این سرویس، یک کمد لباس بزرگ در نظر گرفته است. البته این یک مزیت در تمامی لوازم ساخته شده توسط آشو می باشد، که سرویس خواب چوبی های آن، از کمد های زیبا و جادار بهرمند هستند؛ این یک امتیاز ویژه و بسیار عالی برای این شرکت می باشد. این مزیت شامل ست خواب تدی نیز شده است، یک کمد بزرگ که تمامی لباس های نوزاد در آن جا خواهد شد.

ویترین نوزاد طرح تدی آشو

ویترین محلی مناسب برای قراردادن وسایل بازی، لوازم تزیینی، اکسسوری و … نوزاد است. ویترین طرح تدی، از دو قسمت تشکیل شده، یک قسمت طبقاتی که درب شیشه ای دارد و دارای سه بخش می باشد و نیز قسمت پایینی ویترین، که دو کشو قرار داده شده است.

رنگ و طرح سرویس تدی تولید اشو

این سرویس نوزادی به رنگ سفید می باشد و این رنگ علاوه بر زیبایی بی نظیری که در سرویس خواب به وجود آورده است، دارای طرح عروسکی کیتی نیز بر روی قسمت هایی از بدنه ی لوازم خود است، که جذابیت کار را دو چندان می کند.

بررسی نمونه های تخت نوزاد شرکت آشو

نوزادان در بدو تولد، به خواب و استراحت زیادی نیاز دارند و بیشتر اوقات در تخت خود قرار داده می‌شوند؛ به همین دلیل اهمیت تخت نوزاد بسیار بالاست.

تخت خواب نوزاد آشو

تخت خواب های تولید شده توسط شرکت آشو، به طور معمول تخت هایی جذاب هستند که هر کدام زیبایی خاص خودشان را دارند. در تمامی طرح‌های نوزاد آشو، از نرده کشی در کناره‌های تخت استفاده شده است. تمامی تخت ها دارای کشو بوده و در رنگ های روشن تولید شده اند. همیشه به یاد داشته باشید که یک ست ملحفه و تشک راحت، مکمل تختخوابی عالی می تواند باشد.

وجود کشو در تخت های نوزاد آشو

اشتباه نخوانده اید! تمامی تختخواب های تولید شده توسط آشو برای نوزادان، کشوهای را هم نیز در خود جای داده‌اند که یک امتیاز ویژه برای تخت خواب به حساب می‌آید. نوزاد وسایل زیاد و متفاوتی دارد، زمانی که تختی را تهیه می‌کنید که کشو هم دارد، در واقع با یک تیر دو نشان زده اید. در تخت می‌توانید لوازم زیادی را قرار دهید، لوازمی که هر نوزاد به آن نیاز دارد. لباس های گوناگون، پوشک ها، شیشه‌ ی شیر، تب سنج و …  را می توانید در کشو بگذارید و در زمان احتیاج ، سریعاً به آن ها دسترسی پیدا کنید.

رنگ تخت های نوزاد

طراحان سرویس خواب های نوزاد در شرکت آشو، معمولا رنگ های روشن را برای سرویس خواب های نوزاد در نظر می‌گیرند. رنگ های کرم، سفید، خاکستری و … این رنگ ها علاوه بر زیبایی بی نظیری که در اتاق خواب به وجود می‌آورند، باعث می شوند که اتاق بزرگ تر دیده شود. همچنین انتخاب رنگ در طیف رنگ های روشن برای نوزاد، بسیار هوشمندانه است؛ زیرا این رنگ کثیفی ها را سریع تر نشان می دهد و می توان آنها را بلافاصله بعد از مشاهده، تمیز کرد و فضای استریل و تمیزی برای نوزاد به وجود آورد.

جنس طرح های نوزاد شرکت آشو

تخت های نوزاد تولید شده توسط  آشو، تمامآ از جنس چوبی می باشند. جنس چوب مزایای فراوانی دارد، این جنس دارای استحکام و دوام بالا می باشد. به علاوه با چوب می توان طرح های زیبایی را به وجود آورد؛ این جنس برای تخت نوزاد حساسیت زا نیست و با خیال راحت می توانید آن را برای فرزند خود تهیه و استفاده کنید. در کنار تمامی این مزیت ها، به عقیده ی بسیاری جنس چوبی از زیبایی بی نظیری نیز برخوردار است.

نرده در تخت نوزاد

نرده کشی در تخت نوزاد و در قسمت کناره ها، به این دلیل استفاده می‌ شود که بتوان نوزاد را زمانی که در تختش قرار دارد، مشاهده کرد. فاصله بین نرده ها در تخت نوزاد، باید از یک استاندارد خاص پیروی کند. همچنین نرده ها باید به گونه‌ای باشند که برای نوزاد خطرناک نباشند. به عبارتی اندازه و فاصله ی یک نرده با نرده‌ ی دیگر، باید به گونه‌ای باشد که سر نوزاد از آن عبور نکند. شرکت آشو این استانداردها را رعایت کرده و شما با خیال راحت می توانید کودکانتان را در تخت خواب قرار دهید.

شرکت آشو به تولید چه مدل هایی از تخت نوزاد پرداخته است؟ کجا می‌توان آنها را مشاهده کرد؟

آشو، به تولید طرح های متفاوت و متنوعی از تخت خواب پرداخته است. شما با مراجعه به سایت شرکت آشو  به راحتی آنها را مشاهده و انتخاب کنید. طرح انزو، طرح براون، طرح لوکا، طرح تدی، مدل فلورز و…  از مدل های تخت این شرکت هستند.

تمامی مادران و پدران، همیشه نگران آرامش فرزند خود هستند و هر کاری می کنند که این مورد را برای فرزند خود فراهم کنند. با خرید تخت نوزاد شرکت آشو به شما اطمینان می دهیم که نوزادتان در هنگام خواب آرامش بی‌نظیری را تجربه خواهد کرد.

سرویس خواب نوجوان چیست؟

به سری لوازمی که متعلق به اتاق خواب است و سبب آسایش و آرامش فرد در زمان خواب می‌شود، سرویس خواب می گویند. افراد در یک خانواده، دارای سلایق متفاوتی هستند و با توجه به این تفاوت سلیقه‌ها، سرویس خواب ها نیز در طرح ها و رنگ های گوناگون روانه بازار می‌شوند، تا مناسب همگان باشند. نوجوانان، یکی از قشرهای حساس جامعه هستند، که عمدتاً دارای سلیقه ی خاصی می باشند؛ بنابراین قبل از خرید سرویس خواب برای نوجوانان، باید دکوراسیون کلی اتاق و علاقه و سلیقه ی فرزند نوجوان خود را در نظر داشته باشید، تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید.

نقش تخت خواب، در سرویس خواب نوجوان چیست؟

تخت خواب نوجوان، وسیله‌ای است که برای استراحت و خواب از آن استفاده می‌شود. تشک خوشخواب، بالشت و ملحفه، از لوازمی است که بر روی تخت قرار داده می شوند، تا فرد خوابی راحت تر را تجربه کند. استاندارد ارائه شده برای تختخواب بین۹۰ تا ۱۱۰ سانتیمتر است، البته گاهی در اندازه های بزرگتر نیز می تواند باشد. همچنین میزان ارتفاع تخت از زمین، بهتر است که بین ۳۵ تا ۴۰ سانتیمتر تعبیه شود، به دلیل اینکه نظافت در زیر آن به راحتی انجام گیرد.

نکات مهم در خرید تخت و سرویس خواب نوجوان

۱_در زمان خرید سرویس خواب آن را بو بکشید!! شاید خنده دار به نظر برسد، اما با این کار مطمئن خواهید شد که سرویس خواب شما از چوب و رنگی مرغوب درست شده است. اگر سرویس خواب نوجوان، از متریال نامرغوب ساخته شده باشد، بوی بد آن فضا را پر خواهد کرد.

۲_سرویس خوابی را انتخاب کنید، که از اندازه و ارتفاع مناسب برخوردار باشد.

۳_ سعی کنید که از خرید تخت خواب ها و سرویس خواب های فرفروژه، خودداری نمایید. زیرا این مدل از تخت و سرویس خواب ها، به دلیل لبه های تیزی که دارند، برای کودکان خطرناک هستند.

آیا خرید سرویس خواب برای نوجوانان مهم است؟

حس انحصارطلبی، مقتضای سن و شرایط روحی نوجوانان است. به همین علت آنها علاقه دارند که اتاقی مجزا برای خودشان داشته باشند. مورد ذکر شده، دلیلی است که داشتن اتاقی جذاب با سرویس خوابی زیبا و مرتبط با سلیقه ی نوجوانان را مهم می سازد، تا با فراغت خاطر در دنیای کوچک خود دمی را آسوده بگذراند.

نقش خواب و سرویس خواب برای نوجوانان

جهت از بین بردن خستگی ها و دل مشغولی ها، خواب اهمیت بالایی دارد، به ویژه برای گروه سنی نوجوانان.

مهم بودن خواب راحت و استراحت کافی، اهمیت خرید یک سرویس خواب را برای نوجوانان بالاتر می‌برد، زیرا یک سرویس خواب استاندارد، خوابی آرام را در پی خواهد داشت.

سرویس خواب نوجوان دخترانه

سرویس خواب دخترانه، عمدتاً از یک تخت خواب، پاتختی، میز آرایش، کمد و دراور تشکیل شده است. در کنار این لوازم گفته شده نیز می توان از آینه قدی، کتابخانه، میز تحریر، مبل تک، پاف، میز جلو مبلی و … نیز استفاده کرد. برای سرویس خواب دخترانه، رنگ های صورتی، سفید، کرم، بنفش و … از جمله رنگ های پرطرفدار است. در تهیه ی سرویس خواب، خرید ست دخترانه شاید ساده تر باشد، زیرا دختران به راحتی می‌توانند با انواع اکسسوری، یک فضای زیبا را در اتاق خواب خود به وجود بیاورند.

آشو

سرویس خواب نوجوان پسرانه

آبی، قرمز، قهوه ای، سفید، مشکی و … می‌تواند برای پسران مناسب باشد. سرویس خواب پسرانه هم مانند سرویس خواب دخترانه از یک سری لوازم که شامل تخت و کمد، دراور، میز توالت، پاتختی، میز تحریر، کتابخانه و… است ساخته شده است.

نکاتی که باید در تخت نوزاد رعایت شود!

چه نکاتی که باید در سرویس خواب نوزاد رعایت شود! کودک شما دو یا سه سال اول زندگی خود را در یک گهواره سپری خواهد کرد، بنابراین مطمئن شوید که گهواره یا تخت کنار مادری که تهیه می کنید کاملا ایمن باشد.

بعضی از والدین که در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند ممکن است به سمت مینی تختخواب کشیده شوند، که (مسلماً) فضای کمتری نسبت به تخت خواب کامل دارد. از نظر ایمنی، تختخواب های قابل حمل یا مینی تا زمانی که از استانداردهای ایمنی فعلی برخوردار باشند، خوب هستند.

نکته مهم این است که تشک به اندازه مناسب تختخواب باید باشد، زیرا شما نمی خواهید بین تشک و لبه های تخت فاصله ایجاد کنید. فقط از تشک یا بالشتک همراه تخت استفاده کنید.

نکاتی که باید در تخت نوزاد رعایت شود!

در اینجا چند مورد خاص وجود دارد که والدین باید در یک گهواره امن به دنبال آن باشند:

فاصله تخته ها یا میله های گهواره نباید بیش از 2/8 اینچ باشد.

تشک ها باید متراکم و محکم باشند. آنها همچنین نیاز به رسیدن به هر گوشه تختخواب دارند، بدون اینکه فضایی در اطراف کناره ها باشد.

به دنبال تخت با تشک قابل تنظیم باشید. بالای ریل تخت باید 26 اینچ بالاتر از تشک باشد. همزمان با رشد کودک، تشک را باید به صورت دوره ای پایین بیاورید.

تابلوها باید محکم و بدون بریدگی تزئینی، باشند و همچنین اطمینان حاصل کنید که گوشه ها روی آنها تزئینات برجسته ای وجود ندارد که بتواند لباس بچه ها را گرفتار کند.

اطمینان حاصل کنید که گهواره هنگام لرزش تکان نمی خورد و  محکم است. اگر تکان بخورد ممکن است نادرست کنار هم چیده شده باشد.

به دنبال هر پیچ، میخ یا چسب باشید که در هر نقطه از تختخواب بیرون زده باشد. و اگر رنگ آمیزی شده باشد، رنگ نباید پوست کنده یا خرد شود.

اگر تختخواب چرخ دار است، از قفل شدن آن اطمینان حاصل کنید، به خصوص اگر تختخواب روی کف چوبی یا کاشی باشد.

Call Now Buttonتماس با ما