آینه کنسول فلورز

آینه کنسول براون

آینه کنسول انزو

آینه کنسول

در زمان خرید آینه کنسول به چه مواردی باید توجه کرد؟ مدل های جدید آینه کنسول کدامند؟ میز کنسول، قطعه ای از مبلمان است که برای استفاده در اتاق نشیمن، اتاق خواب یا راهرو در نظر گرفته شده است. آینه کنسول مکانی عالی برای قرار دادن یک گلدان گل، عکس و… است که باعث می شود یک خانه احساس استقبال داشته باشد. به خصوص در یک اتاق کوچک یا راهرو باریک، جفت شدن میز کنسول با آینه می تواند فضا را بزرگتر کند. میزهای کنسول در سبک ها، اندازه ها، ارتفاع و موارد بسیار متنوعی عرضه می شوند. ممکن است انتخاب آینه کنسول کمی گیج کننده به نظر برسد. چند نکته اساسی می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع آینه کنسول مناسب تر با اهداف شما است تا این زیبایی را به دکوراسیون شما اضافه کند.

نکات مهم در خرید آینه کنسول

تصمیم بگیرید که آینه کنسول برای کدام قسمت خانه در نظر گرفته می شود، سپس اندازه گیری کنید. داشتن ایده در مورد میزان فضای کار برای شما در طولانی مدت، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

اگر در حال طراحی یک اتاق هستید، بودجه خود را در نظر بگیرید. دانستن اینکه چقدر باید هزینه کنید، انتخاب های شما را کم می کند و انتخاب نهایی را آسان تر می کند.

سبک میز کنسول خود را متناسب با آن انتخاب کنید. اگر می خواهید با وسایل موجود ترکیب شود، آن را با مبلمان موجود در اتاق مطابقت دهید. با این حال، اگر می خواهید یک نقطه کانونی ایجاد کنید که از نظر بصری جالب باشد، یک میز کنسول به سبکی متفاوت از بقیه مبلمان خود انتخاب کنید.

به رنگ فکر کنید. اگر فضای اتاق کوچک است، یک میز کنسول را با رنگ چوب سبک انتخاب کنید، زیرا رنگ های روشن تر باعث بزرگتر نشان دادن فضا می شوند.

اگر آینه کنسول برای یک راهرو در نظر گرفته شده است، سعی کنید میزی را انتخاب کنید که همراه با  کشو و یا  قفسه های باز باشد. با در نظر گرفتن مکانی برای قرار دادن کلید، دستکش، کیف پول و غیره، عملکرد ورودی شما افزایش می یابد.

یک سبک را انتخاب کنید!

انتخاب یک سبک برای هر اتاق باعث تداوم و جریان خانه شما می شود و بازتاب مستقیم سلیقه و سبک زندگی شخصی شماست. خبر خوب در مورد انتخاب سبک این است که هیچ درست یا غلطی وجود ندارد. سبک های دکور را می توان در برخی از دسته های اساسی گروه بندی کرد و سپس به بسیاری از زیر سبک ها تقسیم کرد. سبک های تزئین شامل سنتی، معاصر، مدرن و… است.

آینه کنسولی که خریداری می کنید، مطمئن شوید که با دکوراسیون اتاق به خوبی کار می کند. اگرچه می تواند بیانیه ای ارائه دهد، اما نباید اشتباه باشد. به عنوان مثال چوب های سنگین و منبت کاری شده در یک فضای مدرن و زیبا، تاثیر منفی خواهند داشت.

مطالب مرتبط با آینه کنسول

Call Now Buttonتماس با ما