تخت نوجوان انزو

تخت نوجوان براون

تخت نوجوان آمریکن

تخت نوجوان لوکا

تخت نوجوان فلورز

تخت نوجوان بارک

تخت نوجوان پینات

تخت نوجوان

چه معیار هایی را در انتخاب تخت خواب نوجوان در نظر بگیریم؟ گرچه خواب برای همه ضروری است، اما حتی اهمیت آن برای نوجوانان بیشتر است. خواب مداوم و با کیفیت باعث عملکرد مغز، عملکرد مدرسه، سلامت جسمی، خلق و خو و تصمیم گیری موثر می شود. همانطور که مغز و بدن نوجوانان به سرعت در حال رشد است، می توان تأثیرات منفی کمبود خواب را تقویت کرد.

انتخاب تشک مناسب

داشتن تشک مناسب می تواند به راحتی نوجوانان را به خواب مورد نیاز خود برسانند. تختخواب متناسب با نیازهای یک نوجوان، مساوی است با راحتی بیشتر و حمایت بهتر از بدن در برابر یک روال سالم خواب است. تشخیص اینکه کدام تشک مناسب است، ممکن است دشوار باشد، به خصوص از آنجا که بسیاری از نوجوانان ممکن است وقت آزاد خود را برای خرید تشک با با پدر و مادر خود نگذارند.

خوشبختانه ، بسیاری از گزینه های عالی آنلاین وجود دارد که به خوبی ساخته شده، مقرون به صرفه هستند و دارای یک سیاست بازگشت انعطاف پذیر هستند که به شما اجازه می دهد تا نوجوانان یک تشک را در طی چند ماه امتحان کنند تا مطمئن شوند که مناسب است.

راهنمای اندازه تختخواب برای نوجوانان

تختخواب مناسب برای یک نوجوان می تواند ابعاد زیادی پیدا کند.

تخت تکی کوچک

یک تخت کوچک یک نفره برای بچه ها، احتمالاً برای یک نوجوان خیلی کوچک است. از سن دوازده سالگی، یک نوجوان معمولی تقریباً در عرض 5 سال رشد می کند و به تختخوابی نیاز دارد که بتواند متناسب با این جهش های رشد باشد.

استاندارد تخت یک نفره

تخت یک نفره برای بسیاری از والدین یک انتخاب ترجیحی است. تک خواب های تک نفره استاندارد در هنگام رشد نوجوانان متناسب با نیاز هستند و می توانند به اندازه کافی جمع و جور باشند تا در فضا صرفه جویی کنند. صرفه جویی در فضا در سالهای نوجوانی که ممکن است نوجوان شما به میز کار یا فضای کمد اضافی نیاز داشته باشد، مورد توجه است.

تخت دونفره کوچک

اگر فضای کافی دارید ، یک تخت دونفره کوچک برای یک نوجوان انتخاب خوبی است. نه تنها جهش های رشد را در خود جای می دهد بلکه از راه حل های ذخیره سازی خوبی برخوردار هستند.

تخت هایی با قابلیت ذخیره سازی

همانطور که نوجوانان منشعب می شوند و هویت خود را آزمایش می کنند، سلیقه، مد، موسیقی، لوازم جانبی و… ممکن است تغییر کند. با این هجوم دارایی جدیدی که شخصیت تعریف می کند، ممکن است نیاز به فضای ذخیره سازی  کافی باشد. خوشبختانه امروزه بسیاری از تخت های طراحی شده برای نوجوانان دارای گزینه های ذخیره سازی اضافی است که از قبل در آن تعبیه شده است.

تخت خواب های بلند

یک تخت خواب بلند دارای یک منطقه خواب مرتفع است که در قسمت زیر آن برای ذخیره سازی، فضای میز و یا حتی یک مبل تختخوابشو آزاد است.

تختخواب های دو طبقه

برخی از تخت های دو طبقه دارای قفسه بندی، انبار و یا تخت های کشویی اضافی برای تبدیل به یک تخت سه نفره هستند.استفاده از این تخت خواب ها یک راه حل کاملاً مقرون به صرفه است.

زندگی با یک نوجوان همیشه آسان نیست، آشو چوب به شما در  زمینه خرید  بهترین سرویس خواب نوجوان کمک می کند تا بتواند استرس یافتن تختخواب مناسب برای نوجوان شما را کاهش دهد.

مطالب مرتبط با تخت نوجوان

Call Now Buttonتماس با ما