تخت نوزاد

در زمان خرید تختخواب کودک و نوزاد چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟ بهترین برند تخت نوزاد کدام است؟ اتاق خواب و تخت کودک باید از امنیت بالایی برخوردار باشد. اگر از تختخواب های متحرک استفاده می کنید، اتاق کودک جایی است که ابتدا مرز اکتشاف را برهم می زند، برای پاک نگه داشتن مسیر، محیط اطراف او باید تا آنجا که ممکن است عاری از تله و خطرات باشد.

بررسی ایمنی برای سرویس خواب نوزاد

بررسی کنید که تمام مبلمان مطابق با شرایط ایمنی به روز بوده و متناسب با سن کودک شما باشد. این امر به ویژه هنگامی مهم است که شما از قطعات خریداری شده یا هدایای قبلی استفاده می کنید. به طور مثال تخت های عتیقه زیبا به نظر می رسند، اما فاصله بین تخته ها به ندرت با استاندارد فعلی 2 3/8 اینچ یا کمتر مطابقت دارد، این استاندارد با هدف این است که گرفتار شدن سر کودک غیرممکن باشد. علاوه بر این، تخت خواب های قدیمی ممکن است شامل لایه های قدیمی رنگ، مبتنی بر سرب باشد. تمام پارچه های مورد استفاده در اتاق کودک شما (به عنوان مثال لباس خواب ، ملحفه ، پرده) باید ضد شعله باشند.

چگونه یک تخت نوزاد امن انتخاب کنیم؟

فاصله میله ها نباید بیش از 2/8 اینچ باشد.
تشک باید بسیار محکم باشد و نباید زیر وزن کودک شما آویزان شود. باید کاملاً متناسب باشد و فاصله ای بین آن و دیواره های تختخواب وجود نداشته باشد.
سر تخته ها و پایه ها باید محکم و بدون بریدگی تزئینی باشد. پایه های گوشه ای که می توانند باعث آسیب دیدگی یا گرفتگی لباس شوند باید برداشته شوند.
از گهواره های دارای ریل استفاده نکنید، اینها ایمن نیستند.
ضربه گیرهای تخت به نظر می رسد که می توانند به شما در محافظت از نوزاد در برابر نشت و دست انداز کمک کنند، اما نباید از آنها در تختخواب استفاده کرد. هیچ مدرکی وجود ندارد که ضربه گیرها بتواند از صدمات جدی جلوگیری کند. علاوه بر این، نوزادان بزرگتر می توانند از آنها برای صعود از تختخواب استفاده کنند.
اسباب بازی های بزرگ و حیوانات شکم پر را از تختخواب دور نگه دارید، زیرا کودک شما ممکن است از آنها برای بالا و پایین رفتن استفاده کند. بالش ها، روتختی های حجیم و پتوهای سنگین در تخت خواب کودک جایی ندارند. کودک می تواند زیر آنها را غرق کند.
تختخواب را دور از پنجره ها قرار دهید، جایی که نور مستقیم خورشید باعث ناراحتی کودک شما می شود. اگر یک تختخواب بیش از حد در نزدیکی رادیاتور قرار گیرد، می تواند ناراحت کننده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که هیچ رشته ای از پرده نزدیک به کودک وجود ندارد، که بتواند به دور گردن کودک بپیچد.
تخت نوزاد خود را با یک تشک محکم کنید و مطمئن شوید که فاصله ای بین دیواره های تشک و تختخواب وجود ندارد. کودک شما هرگز نباید روی بالش، مبل، صندلی راحتی یا سطح نرم دیگری بخوابد. پتوها، لحاف ها، روتختی ها، بالش ها و اسباب بازی های بزرگ و نرم نباید در تخت نوزادان استفاده شود.
برای نگه داشتن نوزادان به پشت به حمایت اضافی مانند پتوهای نورد یا وسایل تجاری احتیاج ندارند. مواد دست و پا گیر مانند این ها، تخت نوزاد را بهم ریخته و ممکن است برای کودک خطرناک باشد.

تخت نوزاد انزو

تخت نوزاد کابانا

تخت نوزاد  لوکا

تخت نوزاد  تدی

تخت نوزاد فلورز

تخت نوزاد براون

تخت نوزاد بارک

تخت نوزاد سایو

مطالب مرتبط با تخت نوزاد

Call Now Buttonتماس با ما