دراور کابانا

دراور لوکا

دراور 5 کشو براون

دراور انزو

دراور فلورز

دراور امریکن

دراور بارک

دراور سایو

دراور

دراور و یا همان کشو در اتاق خواب نقشی مکمل برای کمد لباس دارد و در واقع یک وسیله واجب در اتاق خواب است، که افراد باید در زمان تهیه آن به چند نکته توجه کنند.

در اتاق خوابی که کمد لباس و سرویس خواب وجود دارد، دراور می تواند یک نقطه کانونی در اتاق ایجاد کند، اغلب دراور به منظور منظم نگه داشتن لباس های کوچک، نگه داری لوازم آرایش و اسباب بازی و… کاربرد دارد.

علاوه بر فضای کشوهای دراور می توان از فضای رویی دراور نیز حداکثر استفاده را داشت. اما در زمان خرید دراور به چه نکاتی باید توجه داشت؟

ابعاد و اندازه دراور

یکی از مهم ترین نکات توجه به ابعاد دراور است. لازم است این ابعاد از دو جهت مورد بررسی قرار بگیرید، یک جهت ابعاد برای جانمایی و جهت دیگر توجه به ابعاد برای فضایی که در اتاق برای آن در نظر گرفته اید.

دراور های با ابعاد کمتر کشوهای کوچک تری دارد، در نتیجه تنها می توان از این کشوها به منظور قرار دادن روسری، لباس زیر و… استفاده کرد.

توصیه می کنیم با توجه به اینکه چه چیزی را می خواهیم در فضای کشوی دراور ذخیره کنید، ابعاد دراور را انتخاب کنید.

افرادی که فضای کمی در اتاق خواب خود دارند و به دنبال یک دراور جادار هستند، می توانند از دراور های باریک و بلند برای سه کنج استفاده کنند. این دراور ها فضایی بیشتری در ارتفاع دارد، اما عرض کمی از اتاق را اشغال می کند.

اندازه دراور برای اتاق بچه

بهتر است دراور برای اتاق بچه به گونه ای انتخاب شود که کودک بتواند به آن ها دسترسی داشته باشد. گاهی بهتر است در اتاق کودک به منظور جلوگیری از خطر افتادن، دراور را به دیوار نصب کرد.

استفاده از شلف دیواری بر بالای دراور هم بسیار ایده جالب و زیبایی است. شما می توانید بر روی شلف وسایلی که تمایل ندارید کودک به آن ها دسترسی داشته باشد را قرار دهید.

 

توجه به وزن دراور

اغلب افراد به این نکته توجهی نمی کنند، در نگاه اول وزن دراور تنها به دلیل جابه جایی آسان تر حائز اهمیت است، در حالی که اگر وزن دراور بیش از اندازه پایین باشد، ممکن است در زمان استفاده و باز و بسته کردن کشو ها دراور سقوط کند، در نتیجه یک دراور با وزن کم یک مزیت نیست.

سبک دراور

شما می توانید در زمان خرید دراور، آن را ست با سایر اقلام سرویس خواب انتخاب کنید و یا از یک دراور کاملا متفاوت با سرویس خواب به عنوان نقطه کانونی در اتاق خواب خود استفاده کنید.

جنس دراور

سرویس خواب و دراور از مواد مختلفی ساخته شده است، این مواد می تواند انواع چوب، ام دی اف های روکش ها و یا در مواردی فلز باشند. بسته به جنس دراور قیمت ها مختلف هستند. آشو چوب با ارائه انواع مختلف دراور و کشو در جنس و طرح های مختلف می تواند به شما در خرید یک دراور شیک و استاندارد کمک کند.

مطالب مرتبط با دراور

Call Now Buttonتماس با ما