میز آرایش فلورز

میز آرایش بارک

میز آرایش لوکا

میز آرایش آمریکن

میز آرایش فلورز

میز آرایش بارک

میز آرایش لوکا

میز آرایش آمریکن

میز آرایش پینات

میز آرایش

آیا می خواهید میز آرایش بخرید و نمی دانید چگونه قطعه مناسب را از بازار انتخاب کنید؟ اتاق خواب هیچ خانمی بدون میز آرایش کامل نیست. تهیه یک فضای اختصاصی به منظور آماده شدن خانم ها، قرار دادن لوازم آرایش، جواهرات و لوازم جانبی دیگر نمایانگر شخصیت و سلیقه شماست. خواه یک اتاق خواب بزرگ همراه با فضای مجلل داشته باشید یا یک اتاق کوچک.در زمان خرید میز آرایش باید مواردی را در نظر گرفت.

 مواردی که باید در نظر گرفت!ً

ذخیره سازی

اگر مجموعه گسترده ای از لوازم آرایش و لوازم جانبی دارید، یک میز آرایش با چندین کشوی بزرگ ممکن است بهترین گزینه شما باشد. اما اگر نیاز شما کمتر باشد، سبک های ساده تر با یک یا دو کشوی کوچکتر ممکن است کافی باشد. سطح نیز مهم است، ممکن است اینگونه باشد که شما بخواهید لوسیون ها و عطرهای خود را به همراه آینه و سایر وسایل شخصی به نمایش بگذارید.

طرح

میز های آرایش در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارند. زیبایی یک میز آرایش این است که شما می توانید با انتخاب طرحی که با مبلمان دیگر اتاق شما در تضاد باشد، آن را به یک لهجه مستقل تبدیل کنید. سبک تحت تأثیر فرانسه، در یک اتاق معاصر می تواند کاملاً چشمگیر به نظر برسد.

اندازه

اکثر میزهای آرایشی از اندازه مشابهی برخوردارهستند، اما اگر شما به میزی نیاز دارید که باید چند کار را انجام دهد، در این صورت یک میز ساده ممکن است، بهترین انتخاب باشد.

اگر تصمیم به خرید خاص دارید، به رنگ و سبک میز و صندلی توجه داشته باشید تا با یکدیگر مطابقت داشته باشند. اگر اتاق خواب شما دارای فضای کوچکی است، می توانید یک میز آرایش با یک صندلی جمع شونده در میز خریداری کنید تا فضای بیشتری را ذخیره کنید.

اگر نمی خواهید یک ست میز آرایش بخرید، تمام میزهای آرایش آشو دارای یک آینه و چهارپایه مکمل هستند. آینه ها فقط به دلیل زیبایی روی آن قرار می گیرند تا اگر می خواهید گاهی از میز آرایش برای هدف دیگری استفاده کنید. تمام میز های آرایش همراه با یک صندلی هستند تا شما در زمان استفاده احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

امروزه میز آرایش معمولاً دارای کشوهای کوچکی است که عمدتاً از ریل کشویی صاف استفاده می کنند. هنگام خرید، باید سعی کنید کشوها را نیز باز کنید تا مناسب و لطیف بودن آنها را بررسی کنید.

طرح های مختلف آینه میز آرایش

طرح های آینه میز آرایش، اولین معیاری است که باید بدان توجه داشته باشید. برای میز آرایش کوچک، باید آینه هایی که شکل گرد یا بیضی دارند انتخاب کنید. در همین حال، با سبک میز بزرگتر، آرایش مستطیلی منطقی تر هستند.

آینه گردان، یا آینه های تاشو نصب شده روی دیوار که به تازگی طراحی شده اند، نیز بسیار مفید و ظریف هستند.

رنگ میز آرایش

رنگ میز آرایش نسبتاً به سرویس خواب بستگی دارد. بنابراین، هنگام خرید میز آرایش بهتر است، به رنگ و طرح تخت، کمد لباس و… توجه کنید.

مطالب مرتبط با میز آرایش

Call Now Buttonتماس با ما