میز مطالعه لوکا

میز مطالعه آمریکن

میز مطالعه انزو

میز مطالعه براون

میز مطالعه فلورز

میز مطالعه بارک

میز مطالعه پینات

میز مطالعه

همانطور که کودک شما رشد می کند، برای انجام تکالیف خود نیاز به  یک میز مطالعه محکم و با طراحی خاص دارد. قبل از خرید میز مطالعه جدید، بهتر است به مواردی که در زمان خرید میز تحریر باید به آن توجه کنید، نگاهی بیندازید.

اتاق خواب کودک اساساً باید معصومیت، جذابیت و انرژی دوران نوجوانی او را نشان دهد. همراه با یک تختخواب یک میز مطالعه در اتاق خواب باید در اولویت ها باشد. کار خود را با در نظر گرفتن نیازهای خود شروع کنید، اندازه اتاق کودک شما یکی از مهم ترین موارد است، بنابراین می توانید در مورد اندازه میز و راه حل های خاص ذخیره سازی، که نیازهای کودک شما را تأمین می کند تصمیم بگیرید.آشو برای کمک به شما در جهت یابی به این امر و خرید آگاهانه، موارد ضروری را مورد بررسی قرار می دهد.

متراژ اتاق

برای یک اتاق کوچک، جایی که بهترین ایده آن صرفه جویی در فضای کف است، یک میز مطالعه به صورت خطی توصیه می شود. می توانید آن را به راحتی به دیوار فشار دهید، یا از فضای بی استفاده یک گوشه استفاده کنید. برای اتاق های کوچک، انتخاب میزهای دیواری ایده آل است.

برای اتاق های بزرگ، قطعاً آزادی های بیشتری وجود دارد. شما می توانید یک میز تحریر بزرگ و U شکل یا L شکل را انتخاب کنید، اگر بیش از یک فرزند دارید این مدل ها ایده آل است.

بررسی ارتفاع میز

این مهم است که ارتفاع میز را بررسی کنید. در حالت ایده آل، یک میز مطالعه باید بین 26 تا 30 اینچ ارتفاع داشته باشد تا یک موقعیت راحت برای نشستن داشته باشید. اگر ارتفاع میز مناسب نیست، صندلی با مکانیزم قابل تنظیم و طراحی ارگونومیک را انتخاب کنید. بهترین راه برای بررسی این مسئله این است که کودک خود را به آزمایش صندلی بکشانید و ببینید آیا ارتفاع میز راحت است یا خیر.

توجه به محل ذخیره سازی

برای میزمطالعه، گزینه های ذخیره سازی متعددی برای قرار دادن لوازم التحریر و کتاب های کودک وجود دارد. برای نمایش کتاب و کاردستی محفظه های باز را انتخاب کنید. همچنین از کشوهای عمیق برای نگهداری دفترهای یادداشت و موارد اضافی استفاده کنید.

محکم بودن کشوها و سخت افزارها را بررسی کنید. کشوها باید بتوانند در برابر استفاده خشن مقاومت کنند.

توجه به طراحی کودک پسند

به دنبال یک میز مطالعه با طراحی مناسب کودک باشید که لبه های تیز نداشته باشد. اطمینان حاصل کنید که میز تحریر از رنگ غیر سمی و بدون سرب ساخته شده است .یک میز ساخته شده از چوب محکم، فولاد ضد زنگ با روکش پودر یا حصیری، خریداری کنید، تا تحمل ساییدگی را داشته باشد.به دنبال موادی باشید که ضد آب باشند، زیرا نگهداری و تمیز کردن آن آسان است.

تحرک میز

اگر شما از افرادی هستید که مبلمان را زیاد جابجا می کنید، میزهای چرخ دارد را انتخاب کنید. چرخ ها هنگام تمیز کردن اتاق یا مرتب سازی مجدد مبلمان، حرکت میز را آسان تر می کنند.

امروزه بازار مملو از انواع مختلف میز مطالعه است که مطمئناً متناسب با نیازهای خاص شماست. اما آنچه باید به خاطر بسپارید این است که اگر میز مطالعه دارای قد و عمق صحیح برای قرار دادن صندلی باشد، فرزند شما در زمان استفاده احساس راحتی بیشتری خواهد داشت، که در نهایت به معنی بهره وری بیشتر است .به طور خلاصه می توان گفت، سعی کنید در زمان چیدمان اتاق قطعات محکم را انتخاب کنید که در تمام فضای آشفته اتاق کودک شما دوام بیاورد، آشو چوب می تواند به شما در زمینه انتخاب انواع سرویس خواب کودک و نوجوان کمک کند.

مطالب مرتبط با میز مطالعه

Call Now Buttonتماس با ما