پاتختی آمریکن

پاتختی لوکا

پاتختی انزو

پاتختی براون

پاتختی فلورز

پاتختی بارک

پاتختی پینات

میز پاتختی

جدید ترین مدل برای میز پاتختی کدام است؟ در زمان خرید میز کنار تخت به چه مواردی باید توجه کنیم؟ هنگام انتخاب قطعات مبلمان مناسب برای اتاق خواب،همه افراد بلافاصله روی تخت تمرکز می کنند، زیرا کاربردی ترین و مهمترین قطعه در فضا است. با این حال، انتخاب میز کنار تخت متناسب با تخت و نیاز شما نیزمهم است، زیرا آنچه در کنار تخت قرار می دهید نه تنها بر میزان کارایی فضا تأثیر می گذارد بلکه بر زیبایی اتاق نیز تاثیر گذار است.اگر شما هم تصمیم به خرید میز پاتختی و یا طراحی اتاق خواب خود دارید، بهتر است به ادامه مطلب توجه کنید.

نکات مهم در زمان خرید میز پاتختی

توجه به فضا

باید قبل از انتخاب میز پاتختی به این موضوع توجه داشته باشید که، در هر طرف تختخواب، شما چقدر فضا دارید و برای وسایلی مانند روشنایی، ساعت زنگ دار، شارژر گوشی و غیره به چه فضایی از سطح نیاز دارید. هنگامی که منطقه آزاد برای میز پاتختی را اندازه گرفتید، با اندازه گیری دقیق به مراکز خرید پاتختی و سرویس خواب بروید و بدنبال میز پاتختی مناسب خود باشید.

توجه به ذخیره سازی

به چه میزان فضای ذخیره سازی نیاز دارید؟ آیا چیزی مانند کشو، برای جمع کردن چیزهایی که نمی خواهید ببینید، نیاز دارید؟ یا آیا با قفسه های باز که به شما امکان می دهد همه چیز را به صورت هنری نمایش دهید، موافق هستید؟

به عملکرد میز پاتختی تمرکز کنید!

یکی از مراحل مهم که هنگام انتخاب میز کنار تخت باید در نظر بگیرید، شناسایی عملکرد است. به عنوان مثال، بیشتر مردم خرید این قطعات مبلمان را برای قرار دادن گلدان گل، شمع، کتاب، یک لیوان آب و چراغ خواب در نظر دارند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که نوع مناسب پاتختی را متناسب با نیاز و خواسته های خود خریداری می کنید.

توجه به زیبایی

به طور حتم در زمان خرید سرویس خواب و یا هر قطعه از مبلمان اتاق خواب به صورت جداگانه، توجه به زیبایی نیز حائز اهمیت است، بهتر است تمام وسایل اتاق خواب با یکدیگر همخوانی داشته باشند. هنگامی که تصمیم گرفتید کدام نوع میز کنار تخت برای فضای شما مناسب است، باید برنامه ریزی فضا را انجام دهید.اولین کاری که می خواهید انجام دهید اندازه گیری از بالای تشک خود به زمین است (که به طور معمول حدود 25 سانت می شود).

ارتفاع ایده آل میز کنار تخت شما باید به گونه ای باشد که هنگام ایستادن و همچنین هنگام خوابیدن در رختخواب دسترسی برای آن آسان باشد.

خلاق باشید!

هنگام خرید برخی لوازم برای اتاق خود، توصیه می شود که از خلاقیت خود اطمینان حاصل کنید. در بعضی مواقع باید سعی کنید از خرید برخی وسایل متناسب با دکوراسیون اتاق خواب خود جلوگیری کنید. می توانید به دنبال چیزی متفاوت باشید تا جلوه اتاق خواب خود را بیشتر کنید.آشو چوب می تواند به شما در زمینه خرید انواع سرویس خواب کمک کند.

مطالب مرتبط با پاتختی

Call Now Buttonتماس با ما