کمد کابانا

کمد دو درب لوکا

کمد دو درب انزو

کمد دو درب آمریکن

کمد دو درب تدی

کمد دو درب بارک

کمد دو درب پینات

کمد

چگونه می توان یک کمد لباس را انتخاب کرد؟ انتخاب کمد لباس مناسب برای اتاق خواب، نیاز به کمی توجه دارد. اما قبل از اینکه به کمدهای جدید نگاه کنید، نگاهی به لباس های قدیمی خود بیندازید. خرید یک کمد لباس جدید، فرصتی برای حل مشکلات قدیمی است. قبل از هر چیز بهتر است به این سوالات پاسخ دهید، آیا به فضای قفسه بیشتری احتیاج دارم؟ آیا کمد لباس بلندتر تهیه کنم؟ آیا می توانم با چند کشو کار کنم؟

چگونه یک کمد لباس انتخاب کنیم؟

نیازهای خود را شناسایی کنید!

قبل از انتخاب کمد، به آنچه نیاز دارید فکر کنید. آیا فقط به فضای ذخیره سازی اساسی نیاز دارید؟ یک کشو ممکن است راهی برای انتخاب باشد. آیا به اتاق دیگری احتیاج دارید؟ اینکه به دنبال فضای آویز یا قفسه بندی هستید، به نوع لباس شما بستگی دارد، بنابراین دقیقاً موردی را که می خواهید ذخیره کنید بررسی کنید.

فضای خود را اندازه بگیرید!

هنگام اندازه گیری کمد لباس یا هر مبلمان اتاق خواب، اطمینان حاصل کنید که لوازمی که خریداری می کنید متناسب با اندازه اتاق خواب شما هستند. همیشه ارتفاع و عرض فضا و همچنین حداکثر عمقی که می توانید بیرون بیاورید را اندازه بگیرید.

نیازهای خود را شناسایی کنید!

احتمالاً بزرگترین مبلمان اتاق خواب شما کمد لباس است. بنابراین، شما باید رویکرد ساختاری، عملکردی و زیبایی نصب کمد لباس در اتاق خود را تعمق کنید. یکی از روندهای اخیر در نوآوری سرویس خواب، مفهوم کمد های متصل به درهای کشویی است. دلیل محبوبیت روزافزون این طراحی کمد می تواند به عوامل مهمی مانند هزینه ها، اثربخشی فضا و سهولت سازمانی کمک کند.

کمد های متصل به درهای کشویی، برای اتاق هایی که می خواهید با کمد های کشویی حداکثر فضا را ایجاد کنید می تواند راه حل مناسبی باشد زیرا فضای غیر ضروری را اشغال نمی کند.

کمدهای درب لولایی کاربردی، بادوام و مقرون به صرفه هستند. تمام کمدهای آشو با کیفیت و دوام بالا هستند. ما انتخاب بزرگی از اندازه ها داریم که در اکثر فضاهای اتاق خواب جای می گیرد.

سبک کمد لباس

سبک کمد لباس را با تم موجود در فضای داخلی و تمام مبلمان اتاق خواب خود مطابقت دهید.

اگر اتاق خواب شما دارای فضای داخلی آراسته ای است، کمد با درهای تزئینی را انتخاب کنید. برای ظاهری تمیز و مینیمالیستی، حتی می توانید کمد لباس شیک و بدون در را انتخاب کنید.

همین امر در مورد رنگ کمد لباس شما وجود دارد، رنگ هایی را انتخاب کنید که با پالت موجود در اتاق شما مطابقت داشته باشد.

در مورد نوع ذخیره سازی مورد نیاز مجموعه لباس خود تصمیم بگیرید. فرض کنید کمد لباس شما در درجه اول از لباس رسمی تشکیل شده است، اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای آویز دارید.

برای آن دسته از شما که تعداد زیادی لوازم جانبی بر کمد لباس آنها غلبه دارد، بهتر است چند کشو را انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید انواع لوازم جانبی را در هر کشو مرتب کنید.

تهیه کمد لباس جدید لزوماً نیاز به هزینه های بالا ندارد.گزینه های متنوعی با بودجه های مختلف در بازار موجود است. بنابراین قبل از انتخاب کمد لباس این عوامل مهم را به خاطر بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید!

مطالب مرتبط با کمد

Call Now Buttonتماس با ما