سرویس خواب مدرن

از ضروری ترین لوازم هر منزل و اتاق خواب، سرویس خواب می باشد. سرویس خواب ها، در انواع و اقسام مختلف وجود دارند، که بی شک انتخاب و خریداری نوعی خاص از سرویس خواب، در دکوراسیون اتاق شما تأثیر فراوانی خواهد داشت. سرویس خواب  جدید، از پرطرفدارترین مدلهای سرویس خواب است، که جلوه ایی بی نظیر به فضای اتاق شما می بخشد. در ادامه شما را با ویژگی‌های سرویس خواب های مدرن آشنا می کنیم.

سرویس خواب های مدرن تک نفره و دو نفره

سرویس خواب ها به طور کلی به دو دسته یک نفره و یا دو نفره تقسیم می‌شوند و هر کدام از این سرویس ها دارای اجزایی متفاوتی است. سرویس خواب های دو نفره مدرن نیز شامل: تخت دو نفره، پاتختی، کمد لباس، مبل، تخت یا پاف، کمد، آینه، میز و صندلی آرایشی و …هستند و شما با توجه به دیزاین و دکوراسیون مدرن خود آنها را در کنار هم می چینید.

سرویس خواب مدرن

جنس سرویس خواب

مانند تمامی سرویس خواب های دیگر، سرویس خواب شیک و مدرن نیز دارای جنس های متفاوتی است. ولی جنس متداول در سرویس خواب ، جنس چوب و یا ام دی اف می باشد.

ویژگی های سرویس خواب و جلوه ی آن

در بازار سرویس خواب، ست های خواب مدرن به دلیل زیبایی و سادگی طرفداران بسیار زیادی دارند. وقتی منزل و اتاق خواب شما دارای دکوراسیون لوکس است، سرویس خواب شیک از بهترین انتخاب هاست. لازم به ذکر است که اندازه، رنگ، طرح، لوازم جانبی سرویس خواب و جنس آن، تاثیر مهمی در انتخاب و خریداری یک سرویس خواب خوب، خواهد داشت.
از نکات مهمی که جلوه ی خاصی به اتاق و سرویس خواب شما می بخشد، محل قرارگیری ست خواب است. سرویس خواب، خود به تنهایی جلوه ای بی نظیر به فضای اتاق شما می بخشد و یک فضای شیک و لوکس را ایجاد می کند.

 

 

رنگ و اندازه ی سرویس خواب

وقتی از سرویس خواب مدل سخن به میان می‌آید، ما می‌توانیم ست خواب هایی با انواع رنگ ها تصور کنیم. سفید، طلایی یا حتی مشکی!
اگر می خواهید که فضای اتاق شما دنج باشد، به شما رنگ مشکی را پیشنهاد می کنیم. استفاده از رنگ سفید یا طلایی فضایی آرامش‌بخش و دلباز به اتاق می دهد. با توجه به سادگی و زیبایی سبک مدرن، شما از هر رنگی می توانید استفاده کنید، که این یک وجه کاملا سلیقه‌ای است.
با توجه به اندازه ی اتاق خوابتان می توانید که لوازم جانبی سرویس خواب را کم و یا زیاد کنید. این را فراموش نکنید که سادگی یکی از اصول چیدمان به سبک مدرن است.

اکسسوری ها در چیدمان مدرن و سرویس خوابی مدرن

در کنار یک سرویس خواب به سبک مدرن، قطعاً شما باید از انواع اکسسوری ها استفاده کنید. پیشتر ذکر کردیم که سادگی باید در چیدمان مدرن نمایان باشد، اما این مورد به آن معنا نیست که شما نباید از هیچ وسیله دیگری استفاده کنید! به کار بردن چند وسیله تزیینی و دکوری زیبا، گلدان‌های طبیعی، چند قاب زیبا با تصاویر مدرن، نقاشی هایی به سبکی خاص و یا پرده های سفید ساده، می تواند از انواع وسایل مورد استفاده در کنار سرویس خواب شیک باشد.

سخن پایانی

در انواع سبک های سرویس خواب، مخصوصاً سرویس خواب شیک و مدرن، شرکت آشو یکی از شرکت‌های سرآمد میباشد. آشوچوب سالهاست که در این زمینه فعالیت های موفقی داشته و اگر قصد خرید سرویس خواب  را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که انتخاب اول شما حتماً شرکت اشو چوب باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.