میز توالت 9768

میز توالت

میز توالت، در واقع همان میز آرایشی است و هر دو عبارت برای یک مفهوم استفاده می شود! میز توالت، از پرکاربرد ترین کالاهای سرویس خواب ها می باشد، که شما هر روز بعد از بیدار شدن در مقابل آن می ایستید و خود را برای یک روز فوق العاده آماده می کنید!اکثریت افراد به دنبال میز توالت جدید و چوبی هستند، در ادامه به بررسی مواردی که باید در هنگام خرید میز توالت توجه کرد می پردازیم.

مدل های میز توالت

میز توالت انواع و اقسام مختلفی دارد، اکثر این میزها، کشو و کمد های کوچکی دارند که می تواند جایی برای نگهداری عطر، ادکلن ها، وسایل آرایشی، برخی لباس ها، جواهرات و…. باشند.
مدل های متفاوت و متنوعی از سنتی تا مدرن، سلطنتی، ساده و… از میزهای آرایشی وجود دارد. به این نکته دقت کنید که میز آرایشی همدل و ست تخت خواب و سایر لوازم اتاق خواب تان باشد. علاوه بر وجه زیبایی، به کاربردی بودن میزتان هم توجه کنید. اگر شما فضای کمی برای اتاق خواب و چیدمان سرویس خواب دارید، میتوانید از مدلهایی که دراور و میز توالت با هم ادغام هستند، استفاده کنید.

میز توالت
مدل میز توالت

در هنگام خرید میز توالت یا آرایشی چند نکته را رعایت کنید:

۱_ظاهر میز‌ توالت شما باید با سایر لوازم سرویس خواب هماهنگ باشد.
۲_میز آرایشی را به گونه ای انتخاب کنید که اندازه و سایز آن مناسب متراژ اتاق خوابتان باشد.
۳_ به جنس میز‌ توالت دقت کنید، که کیفیت ساخت خوبی داشته باشد! معمولا بهترین جنس میز توالت، جنس چوبی است.

کاربرد میز توالت

میز آرایش یا توالت، برای مرتب کردن موها و آرایش کردن و…. است. این میزها معمولاً یک آینه هم دارند، که شما می توانید در آن خود را ببینید، لباستان را برانداز کنید یا به آرایش کردن مشغول شوید. میز آرایش، معمولا محلی برای نگهداری لوازم آرایش، عطر و ادکلن، سشوار، شانه و…. است.

ویژگی های میز آرایشی

میزهای آرایشی ویژگی های متفاوتی دارند؛ برخی از آنها دارای چند کشو هستند، بعضی علاوه بر کشو، چند قفسه و باکس نیز دارند.
معمولا یک آینه بزرگ، جزء جدایی ناپذیر از میزهای آرایشی است. همچنین تمامی میزهای آرایش با یک صندلی ست مدل میز توالت، ارائه می‌شود.بعضی دیگر از این میزها، یک کشو مخصوص جواهرات دارند، که با یک پوشش مخملی پوشیده شده تا جواهرات شما آسیبی نبیند.

قیمت میز آرایشی

با توجه به بودجه خود، میز آرایشی را انتخاب کنید که از استحکام بالایی برخوردار است . زیرا شما یک میز آرایش موقت نمی‌خواهید! میز توالت هایی که از چوب خالص ساخته شده اند، معمولاً نسبت به سایر میزها، استحکام بالاتری دارند.

اندازه میز آرایش

میزهای آرایشی، در اندازه ها و ابعاد گوناگون ساخته و عرضه می‌شوند. شما در مرحله اول، باید به نیاز خود و متراژ اتاق خواب تان دقت کنید. همچنین به محل قرارگیری میز آرایشتان دقت کنید، که چقدر فضا برای قرار دادن آن در اختیار دارید، و بعد خریداری بپردازید!

سخن آخر

خانم ها همیشه طرفدار زیبایی بوده و هستند. در گذشته خرید میز توالت، بیشتر برای استفاده ی خانم ها بوده است، اما امروزه تمامی اقشار ، اعم از مرد و زن، پیر و جوان و کودک،نیاز به میز توالت دارند؛ به طور کلی هر کسی که به خرید سرویس خواب می‌پردازد، کنار تخت خواب خود، یک میز آرایشی مناسب نیز خریداری می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *